Novinky

Začíname. Ale kto vlastne sme?

Veľa z Vás si isto kladie otázku, čo je to za novú škôlku?

Bude dobrá?

Ako to zistíme?

Keby sme fungovali roky, máme už čo, to za sebou, tz nejaké referencie o nás by sa dali zohnať, ale čo ak práve teraz začíname?

Aby ste neostali bez referencií, tak sa aspoň trošku predstavím. Napíšem Vám niečo o našej rodine. Keďže do tohto projektu sa zapájame všetci. Deti ako maskoty 😀 a vzory a my dospelí ako zabávači a manažment.

Ja som mama. To ste isto aj vy, keď hľadáte pre deti škôlku, prípadne len športové krúžky. Som mama dvoch detí. Starší syn má 11 rokov, dcéra má 6 rokov. Všetci sme športovci.
Syn je aktívny plavec, pláva v klube ŠKP Košice, je aj celkom úspešný 😀 (som skromná mama) a má rád okrem plávania asi všetky športy.

Dcéra začínala s gymnastikou ako 2,5 ročná. Keď mala 5 rokov, na Slovenskom pohári mladších žiačok a predškoláčok v Liptovskom Mikuláši, získala v oblasti východ/sever prvé miesto v kategórii predškoláčky. Gymnastika ju až tak veľmi nebavila. Ona sa naučila plávať už ako 3 ročná a po vzore brata chodí aj ona na plávanie. Zatiaľ len tak, pomaly, 2x týždenne, nesúťažne. Hlavne, nech ju to baví.

No a my dospeláci?

Naša hlava rodiny pracuje aj manuálne, čiže pohybu má až-až, no asi najviac sa venuje plávaniu a v zime snowboardu.

Mňa pred rokmi zlákal crossfit, ale momentálne mám „výhovorku“ nedostatok času. Chodievam však s mojou motivačnou trénerkou (dcérou) behať. Neviem žiť bez športu. Pracovala som v MŠ a práca s deťmi bola úplne tá najkrajšia, akú si človek môže vybrať. Keďže milujem šport a deti, vízia bola jasná. Skĺbiť to dohromady a robiť to, čo ma baví. Veď kto by to nechcel?

Naše deti sú ešte malé, ale základ každého športu ovládajú. Nemusím sa báť pri vode, že sa utopia, nemusím riešiť opatrovanie, keď si chcem ísť zalyžovať, na korčuliach trávime nedeľné dopoludnia a je to SUPER byť takto spolu, mať spoločné zážitky a ešte aj dobrý pocit, že sme urobili niečo pre svoje telo.

Ako sme sa dostali tam kde sme, čo momentálne robíme, ako sme so športom začínali, ako vyzerá život športovca, ale aj iné zaujímavé články budem rozoberať v mojich ďalších blogoch.